Jak se stát vlkodlakem V.

14. června 2014 v 8:11 | Krvavá Marry |  Vlkodlaci

Vlkodlakem meditací

1) Potřeby: Vaše mysl (:
Koncetrace
víra
praxe
Poznámka :Pokud to budete dosti praktikovat,můžete se v meditovat do vlkodlaka,ale vyžaduje to praxi.
To se nestane na první pokus!Hodně štěstí vám všem!(:
Postup :
První věc,kterou musíte udělat je uvolnit se.Pro tuhle práci se musíte být opravdu uvolněni, aby vám to vyšlo.
Doporučuji vám sedět zády ke zdi,v případě že by ste se chtěli opřít a více se uvolnit.Dále si musíte předsravit své vlčí tělo a sami se jím stát (Zatím ve své mysli).Začněte si představovat že jste vlk a jak se v něj proměňujete.Pokud se dostatečně soustřeďujete a jste dosti tvrdý k čemu by mělo dojít? :
Soustřeďte se na to a pakvaše paže,nebo svaly na nohou se začínají zneklidňovat a to je známka že dochází k proměně.Varuji vás hrozdně to bolí!Ale nesmíte se bát!Bolest je pouze při první proměně.Pozdější tranformace mohou být mírně nepohodlné,nebo budou necitlivé, někdy mohou i dost svědět, ale nebude to tak strašné jako při první proměně.Pokračujte v soustředění a nebojujte proti bolesti.Boj v tomto případě bude spíše ke škodě a k zastavení proměny.A jak to bude vypadat dál ?
Pozor! Vzhledem k tomu, že jste v tomhle ,,noví,, obvykle dochází ke ztrátě paměti a nemůžete ovládat své instikty vlka.Ze začátku můžete být párkrát nebezpeční k ostatním.Proto vám doporučuji zamknout se do svého pokoje.
Pokud se chcete vráti do lidské podoby udělejte to jak na začátku.Uvolněte se a soustřeďte se na svou lidskou podobu.A další možnost je se stulit do klubíčka a jít spát.Druhý den ráno se probudíte ve své lidské podobě i vaše mysl se vrátí ddo tzv. lidské podoby.
Ale pozor: Až budete dost zkušení (kdy se změníte ve vlka pouhým uvolněním a myšlenkou na své vlčí tělo) bude se ve zlosti težší ovládnout.Může se stát že se před někým uprostřed dne proměníte a něco mu uděláte!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama